-50%
, , , ,

Smart sensor S5 (Mbajtese dhe karikues wireless telefoni per ne makine)


L1,000 L2,000

2 ne 1 Mbajtese telefoni dhe karikues
Perdorimi i dy paisjeve te ndryshme nuk do jete me i nevojshem. Kursejini vetes mundimin me SMART SENSOR S5. I thjeshte dhe praktik ne perdorim
I disponueshem per telefons nga 4″ deri ne 6.5″
Karikim wireless
⚠Eshte funksional si karikues vetem per telefonat qe e kane si opsion karikimin wireless⚠

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Smart sensor S5 (Mbajtese dhe karikues wireless telefoni per ne makine)”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
Zgjidhni Valuten
L Albanian lek
Euro