Kamera para/mbrapa pasqyre per makine📽
Perfekte per te filmuar cdo gje ne super cilesi HD. Regjistroni cdo gje qe ju duhet. Vendoset ne pasqyren ekzistuese te makines dhe eshte gati per te qene ndihmesi me i mire qe mund te keni. Pervec se ju ndihmon ne parkim mund te jete deshmitari me i mire ne rast aksidenti per te gjetur fajtorin ose ne rast tentative vjedhje tregon me super cilesi fytyren e personit.
Full HD 1080p
4.3″ ekrani
Ngjyrat: standarte
Detekton levizjet
Tregon daten dhe oren
Mban maksimalisht 32GB karte memorje
Permban mikrofon
Permban sistem per parkim
Bateria 450mAh

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Kamera pasqyre per makine”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
Zgjidhni Valuten
L Albanian lek
Euro