,

Elektrik-Elektroshok-Laser


L1,200

3 në 1: elektrik dore, dritë lazer dhe elektroshock
Gjatësia:170mm
Pesha: 258g
Bateri që karikohen
Output: 9000kV
4.8V
1-Ju ruan nga keqdashesit
2-Ju ruan nga qenet endacake
3-Dhe esht elektrik dhe laser njekohesisht

Categories: ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Elektrik-Elektroshok-Laser”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
Zgjidhni Valuten
L Albanian lek
Euro