-25%
, , , ,

Boks MX – SK08


L1,500 L2,000

Altoparlant Bluetooth MXom SKX6 i papërshkueshëm nga uji.

Moxom IPX7 mund të lidhni 2 altoparlante SK06 në të njëjtën kohë.

Madhësia: 145 * 62 * 67 mm

V5.0 pa tel RMS: 3W

FREQ: 20-20kHz SNR: S / N> = 85db

Njësi folëse:  45 mm 4 butona

Mbështetni kartën Aux dhe TF

Bateria e litiumit: 1200mAh

Koha e lojës: 5-6 orë IPX7

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Boks MX – SK08”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
Zgjidhni Valuten
L Albanian lek
Euro