-27%
, ,

Android Box T9

(1 customer review)

L5,500 L7,500

Android: 9.0

RAM: 4 GB

Memorje: 32 GB

Procesori: i shpejte

Kualiteti i rezolucionit: 4k HD

CPU:  Quad-Core Amlogic S905W 64 Bit Cortex A53 up to 2.0 GHz
GPU:  Penta-Core Mali-450 up to 750MHz+
Definition:  4Kx2K SD/HD Max. 1920 x 1080 pixel
3D:  Hardware 3D graphics acceleration

 

Based on 1 review

5.0 overall
1
0
0
0
0

Add a review

 1. klodian

  ka 10 dite qe e kam blere dhe eshte shume mire ,lidhet me çdo paisje Bluetooth tastjera maus etj

  klodian

  • Aio Shitjet

   Ju faleminderit per besimin qe krijoni tek faqja jone, do jemi gjithmone te perkushtuar per me te miren per klientet tane.

   Aio Shitjet

SHOPPING CART

close
Zgjidhni Valuten
L Albanian lek
Euro