,

2N1 USB dhe microUSB


L1,000

  •  Pershkrimi produktit: Platinet USB 2.0 ProLine BX-Depo 16GB & microUSB
  • Kapaciteti: 16Gb
  • Tipi i USB-se: USB 2.0
  • Pesha: 29 g
Categories: ,

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “2N1 USB dhe microUSB”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close
Zgjidhni Valuten
L Albanian lek
Euro